LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian
 
Κ14 (2005-06)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 37 12 1 1 30-7 5-1-1 15-5 7-0-0 15-2
2.  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 35 11 2 1 42-7 6-0-1 24-3 5-2-0 18-4
3.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 27 9 0 5 29-16 5-0-2 14-7 4-0-3 15-9
4.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 25 8 1 5 28-12 3-1-3 12-6 5-0-2 16-6
5.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 17 5 2 7 24-24 3-2-2 16-11 2-0-4 8-13
6.  ΙΩΝΙΑ 2000 13 4 1 9 12-38 3-0-5 7-17 1-1-4 5-21
7.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10 3 1 10 17-33 2-0-5 7-14 1-1-5 10-19
8.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 0 0 0 14 3-47 0-0-7 1-30 0-0-7 2-17

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ14 (2005-06)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ταυρωνίτη 12/01/2019 12:00 1-0
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. Ελπίς&Νίκη 19/01/2019 10:30 2-0
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ταυρωνίτη 26/01/2019 10:30 1-0
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ελπίς&Νίκη 02/02/2019 10:30 3-1
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ελπίς&Νίκη 09/02/2019 10:30 2-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Καθιανών 16/02/2019 13:15
1-3
 ΙΩΝΙΑ 2000 - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Σούδας 24/02/2019 13:15 0-2
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Αγ. Μαρίνας 20/04/2019 12:00 0-2
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Νεροκούρου 10/03/2019 13:15 0-7
10η  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Αγ. Αποστόλων 17/03/2019 13:15 0-3
11η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ Μ. Ελιάς 31/03/2019 13:30 2-1
12η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ Καθιανών 06/04/2019 10:00 1-0
13η  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Αγ. Αποστόλων 13/04/2019 14:00
4-0
14η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΑ 2000 Σούδας 05/05/2019 15;00
7-1

 
 
 
Κ14 (2005-06)
ΚΥΠΕΛΛΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 19 6 1 0 41-3 3-0-0 23-0 3-1-0 18-3
2.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 17 5 2 0 37-5 2-2-0 9-4 3-0-0 28-1
3.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 15 5 0 2 41-6 3-0-0 21-2 2-0-2 20-4
4.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11 3 2 2 22-17 1-1-1 6-4 2-1-1 16-13
5.  ΑΠΟΛΛΩΝ 10 3 1 3 14-17 2-0-1 10-8 1-1-2 4-9
6.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 4 1 1 5 11-31 0-1-2 4-22 1-0-2 7-9
7.  ΘΗΣΕΑΣ 4 1 1 5 11-38 1-0-3 9-18 0-1-2 2-20
8.  ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 0 0 7 3-63 0-0-4 2-38 0-0-3 1-25
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Κ14 (2005-06)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
Ταυρωνίτη 20/10/2018 10:30 9-0
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
Ταυρωνίτη 27/10/2018 13:15 2-2
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ
Ταυρωνίτη 03/11/2018 10:30 12-0
 Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ταυρωνίτη 10/11/2018 09:00 1-5
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Ταυρωνίτη 17/11/2018 12:00 2-0
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ταυρωνίτη 24/11/2018 09:00
0-4
 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Ελπίς&Νίκη 01/12/2018 10:30
0-7

 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Κ14
ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Σούδας 05/01/2019 12:00 2-1
 


Κ14 (2005-06)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 31 10 1 1 48-14 6-0-0 30-7 4-1-1 18-7
2.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 23 7 2 3 31-15 4-1-1 20-7 3-1-2 11-8
3.  ΑΠΟΛΛΩΝ 21 6 3 3 27-14 3-2-1 12-5 3-1-2 15-9
4.  ΘΗΣΕΑΣ 16 5 1 6 33-28 3-0-3 19-14 2-1-3 14-14
5.  ΛΕΟΝΤΕΣ 11 3 2 7 14-35 1-1-4 6-23 2-1-3 8-12
6.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10 5 1 6 24-32 1-1-4 8-16 4-0-2 16-16
7.  ΓΡΑΝΙΤΗΣ 2 0 2 10 14-54 0-1-5 7-18 0-1-5 7-36

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
Η ομάδα ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ έχει -6 βαθμούς από ποινές.
 
 
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ14 (2005-06)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Ταυρωνίτη 12/01/2019 09:00 1-4
- ΡΕΠΟ -
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΗΣΕΑΣ Ελπίς&Νίκη 26/01/2019 13:15 1-7
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Ελπίς&Νίκη 02/02/2019 12:00 2-0
 ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη 09/02/2019 13:15 0-2
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Νεροκούρου 17/02/2019 09:00 0-7
 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ Σούδας 23/02/2019 13:15 1-1
 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ταυρωνίτη 03/03/2019 09:00 1-2
- ΡΕΠΟ -
10η  ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Μουρνιών 17/03/2019 09:00 5-0
11η  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. - ΛΕΟΝΤΕΣ Μ. Ελιάς 31/03/2019 09:00 3-2
12η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ Καθιανών 06/04/2019 11:30 2-2
13η  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ Μουρνιών 14/04/2019 09:00 2-1
14η  ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Σούδας 05/05/2019 09:00 0-3

 
 

Κ14 (2005-06)
ΚΥΠΕΛΛΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 19 6 1 0 36-4 3-0-0 16-1 3-1-0 20-3
2.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 18 6 0 1 20-5 3-0-0 8-0 3-0-1 12-5
3.  ΙΩΝΙΑ 2000 13 4 1 2 20-11 2-1-1 9-7 2-0-1 11-4
4.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 12 4 0 3 11-11 2-0-1 5-3 2-0-2 6-8
5.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 12 4 0 3 13-16 3-0-1 9-8 1-0-2 4-8
6.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 6 2 0 5 7-17 0-0-3 2-15 2-0-2 5-2
7.  ΛΕΟΝΤΕΣ 3 1 0 6 6-28 1-0-3 6-13 0-0-3 0-15
8.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 0 0 7 0-21 0-0-4 0-12 0-0-3 0-9
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Κ14 (2005-06)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Ελπίς&Νίκη 20/10/2018 13:15 0-2
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη 27/10/2018 09:00 3-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Ελπίς&Νίκη 03/11/2018 12:00 3-0 α.α
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ Ελπίς&Νίκη 10/11/2018 12:00 2-3
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη  17/11/2018 12:00 8-0
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΩΝΙΑ 2000 Ελπίς&Νίκη 25/11/2018 12:00 1-8
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη  01/12/2018 13:15
4-0

 
 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Video

Συνέντευξη τύπου 1ου Soccer School Views : 418
Συνέντευξη Carl CARNEY Views : 871