LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian

23

Νοε 2014

ΑΕ Κυδωνίας-ΕΘΚ 1-0Στο τελευταίο λεπτό του αγώνα λύγισε η ΕΘΚ και ενώ από το 72' αγωνιζόταν με 10 παίκτες, στο σημερινό παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο Αλικιανού, με αντίπαλο την ομάδα της Α.Ε Κυδωνίας για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος Β' κατηγορίας της ΕΠΣ Χανίων.

Η ομάδα μας είχε τον έλεγχο του αγώνα στο πρώτο ημίχρονο και στις αρχές της επανάληψης, ωστόσο μετά την αποβολή στο 72' με 2η κίτρινη κάρτα του Λιονάκη, δέχθηκε την πίεση των γηπεδούχων που καρποφόρησε στο 90' στην τελευταία ουσιαστικά προσπάθεια τους για να πάρουν τη νίκη.

ΕΘΚ: Κουρομιχελάκης, Λιονάκης, Ευαγγέλου, Τσαρδακάς, Καστρινάκης, Σκριάπας, Κουβάτσης, Τσάρτσιου (87' Σφακιανάκης), Παπαδάκης (75' Καλλιγέρης), Λειβαδιτάκης (60' Κελάκης), Μουσουράκης.