LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian

30

Νοε 2014

ΙΝΚΑ-ΕΘΚ 3-1Αδικείται από το σημερινό αποτέλεσμα η ομάδα Νέων της ΕΘΚ, στο παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο των Αγ. Αποστόλων με αντίπαλο την πρωτοπόρο στη βαθμολογία ομάδα του ΙΙΝΚΑ, για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος ΝΕΩΝ της ΕΠΣ Χανίων.

Αρκετά καλό παιχνίδι στο α' μέρος με την ομάδα του ΙΝΚΑ να καταφέρνει να προηγηθεί λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου. Στην επανάληψη η ομάδα μας ισοφάρισε στο 65' με ωραία ατομική ενέργεια του Γκαγκάκη, αλλά το ΙΝΚΑ πήρε το προβάδισμα το σκορ στο 80' σε μία φάση στην οποία είχε προηγηθεί φάουλ υπέρ της ομάδας μας, όμως ο διαιτητής της αναμέτρησης άφησε το παιχνίδι να εξελιχθεί και δέχτηκε και τρίτο τέρμα λίγο πριν το τέλος του αγώνα.

Τμήμα ΝΕΩΝ (ΕΘΚ): Τριανταφυλλάκης Π., Σουλτάνος Σ., Μαλανδράκης Χρ., Ταμπακάκης Ερ., Γκογκολάκης Δ. (81' Γκούβερης Ι.), Γκογκολάκης Β., Περράκης Γ., Γκαγκάκης Β., Πλατσιδάκης Εμ., Καλλέργης Γ. (65' Καλλέργης Αλ.), Γιούσεφ Ι.