LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian

14

Δεκ 2014

Ηρακλής Νερ.-Πανακρωτηριακός 0-1Δια πυρός και σιδήρου ήρθε το τρίποντο για τον Πανακρωτηριακό, στο σημερινό παιχνίδι στο γήπεδο Νεροκούρου, με αντίπαλο τον Ηρακλή για την 2η αγωνιστική στο πρωτάθλημα (Όμιλο Τίτλου) της Α' κατηγορίας ΕΠΣ Χανίων, χάρη στο γκολ που πέτυχε ο Μποχώνης λίγο πριν την εκπνοή του αγώνα.

Κατάθεση ψυχής για την ομάδα μας από το πρώτο έως το τελευταίο λεπτό του σημερινού αγώνα, που παρά τις πολλές χαμένες ευκαιρίες, βρήκε το δρόμο προς τα δίχτυα στις καθυστερήσεις με ένα υπέροχο γκολ που σημείωσε με δυνατό σουτ εκτός περιοχής ο Μποχώνης και πανηγυρίστηκε έξαλλα από τους φιλάθλους του Ακρωτηρίου.

Πανακρωτηριακός: Μπουράκης, Ξεκουκουλωτάκης (74' Λυχνάκης), Μιχαήλ, Αδαμόπουλος, Μανουσάκης, Μιχαλακόπουλος (83' Ανδρεαδάκης), Μποχώνης, Πενταράκης, Μπαδιεριτάκης, Καλλέργης (57' Γιαννολάρης), Παντελακάκης.